Kontakt

NTA på nationell och regional nivå.

 

NTA Skolutveckling ekon. förening 
Nationellt:    

Ordförande NTA SkolutvecklingGillis Persson

Gillis Persson

gillis.persson@ntaskolutveckling.se

 

 VD NTA SkolutvecklingBengt Nilsson

Bengt Nilsson

bengt.nilsson@ntaskolutveckling.se

tfn: 08-673 97 03

mobil: 072-737 35 30

 

 

 

 

Verksamhetschef

Marja Andersson

Marja Andersson

marja.andersson@ntaskolutveckling.se

tfn: 08-6739521

Utvecklingschef

Gerd Bergman 

Gerd Bergman

gerd.bergman@ntaskolutveckling.se

tfn: 08-6739720 

 Kontaktperson förskolan

Jan Isaksson

Jan Isaksson

jan.isaksson@ntaskolutveckling.se

08-56891721

Gunnel Petterson 

Gunnel Petterson

Administratör/sekreterare

gunnel.petterson@ntaskolutveckling.se

08-6739542

 Anna-Karin Påhlman Koponen

Anna-Karin Påhlman Koponen

Ekonomihandläggare

anna-karin.pahlman@ntaskolutveckling.se

08-6739519

Anna Finney

Anna Finney

Administratör

anna.finney@ntaskolutveckling.se

Regionala samordnare:   

 Veronica Östman

Region Mitt

Veronica Östman     

Ulrika Lindenäs

Region Mitt

Ulrika Lindenäs

Tomas Eriksson

Region Mälardalen

Tomas Eriksson

Asta Nilsson 

Region Norr

Asta Nilsson

Pia Norrthon

Region Storstockholm

Pia Norrthon

Katarina Karlsson

Region Syd

Katarina Karlsson

Therese Åkesson  

 Region Väst

Therése Åkesson     

 

 

 

 

Region Väst

Maryam Riyazimanesh

 Ulrika Johansson

Region Öst

Ulrika Johansson

     
Samordnare hos respektive medlem: 

Kontaktuppgifter för samtliga medlemmars NTA-samordnare hittar du här  - Medlemmar