Kontakt

NTA på nationell och regional nivå.

 

NTA Skolutveckling ekon. förening 
Nationellt:    

Ordförande NTA SkolutvecklingEinar Fransson

Einar Fransson

einar.fransson@nacka.se 

 

 VD NTA SkolutvecklingBengt Nilsson

Bengt Nilsson

bengt.nilsson@ntaskolutveckling.se

tfn: 08-673 97 03

mobil: 072-737 35 30

 

 

 

 

Verksamhetschef

Marja Andersson

Marja Andersson

marja.andersson@ntaskolutveckling.se

tfn: 08-6739521

Utvecklingschef

Gerd Bergman

Gerd Bergman

gerd.bergman@ntaskolutveckling.se

tfn: 08-6739720 

 Kontaktperson förskolan

Jan Isaksson

Jan Isaksson

jan.isaksson@ntaskolutveckling.se

08-56891721

Madeleine Hybinette

Madeleine Hybinette

Administratör/sekreterare

madeleine.hybinette@ntaskolutveckling.se

08-6739542

Fakturafrågor 

faktura@ntaskolutveckling.se

tfn: 08-6739519 

Anna Finney

Anna Finney

Administratör

anna.finney@ntaskolutveckling.se

Regionala samordnare:   

 Veronica Östman

Region Mitt

Veronica Östman

     

Ulrika Lindenäs

Region Mitt

Ulrika Lindenäs

Tomas Eriksson

Region Mälardalen

Tomas Eriksson

Asta Nilsson

Region Norr

Asta Nilsson

Pia Norrthon

Region Storstockholm

Pia Norrthon

Katarina Karlsson

Region Syd

Katarina Karlsson

Thérese Åkesson

Region Väst

Therése Åkesson     

 Maryam Riyazimanesh

Region Väst

Maryam Riyazimanesh

maryam.riyazimanesh@grundskola.goteborg.se

0723-225335

 Ulrika Johansson

Region Öst

Ulrika Johansson

ulrika.i.johansson@linkoping.se 

013-29 41 24

     
Samordnare hos respektive medlem: 

Kontaktuppgifter för samtliga medlemmars NTA-samordnare hittar du här  - Medlemmar